Üye Kayıt  |  Üye Girişi  |  Şifremi Unuttum
 
Kategoriler
 
En Son Eklenenler
  Dilek Bilekliği - db006
21,00 TL   
  Dilek Bilekliği - db005
21,00 TL   
  Dilek Bilekliği - db004
21,00 TL   
  Dilek Bilekliği - db003
21,00 TL   
  Dilek Bilekliği - db002
21,00 TL   
 
 
 İade Şartları

İADE ŞARTLARI
 
www.kaplumbagatasarim.com.tr iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. 
www.kaplumbagatasarim.com.tr`dan satılan her mal 7 gün içerisinde iade alınabilir. 
 
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır: 
- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, etiketlerini tahrip veya yok etmeden teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 
- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, yırtılmış, kırık ve buna benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 
- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 
- www.kaplumbagatasarim.com.tr`den kaynaklanacak sorunlu veya yalnış ürün gönderimi gibi durumlarda ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti www.kaplumbagatasarim.com.tr tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşterimize aittir. 
 
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE ! İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içersinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.

 

 
 
KURUMSAL
Hakkımızda
Satış Sözleşmesi
İade Şartları
YARDIM VE İLETİŞİM
Bize Ulaşın
Güvenli Alışveriş
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Kargo Bilgileri
Havale Bildirim Formu
 
  Ana Sayfa | Tüketici Yasası | Gizlilik Politikası | İletişim